Ви хочете придбати ліжко, та не знаєте, як його обрати? Це доволі поширена проблема, бо зараз магазини меблів переповнені різноманітними моделями. Але не кожний варіант буде задовольняти Ваші потреби та бажання. Вам не буде складно купити ліжко  у Львові, бо у Вас під рукою завжди є професіонали з досвідом, тобто ми – «Mezzo-mebli».

Як обрати ліжко та залишитися задоволеним?

Так як ложе одне з головних частин інтер’єру та затишку спальної кімнати, треба дійсно замислитися над його вибором. Аби не втрапити у халепу з ліжком і не морочити собі голову, користуйтеся порадами від нас:

  1. Орієнтуйтеся на свій зріст. Одна з неприємних ситуацій, яка часто трапляється з високими людьми – це коротке ліжко, з якого звисають ноги. Аби такого не сталося, ретельно перевіряйте розміри. Ідеальну довжину можна розрахувати за формулою: Ваш зріст +15 сантиметрів.
  2. Враховуйте площу кімнати. Головне, аби ліжко було не лише зручним, а й практичним. Перед купівлею перевіряйте, яку територію будуть займати меблі. Вони не повинні перешкоджати відкриванню дверей або вікон. Також має бути мінімальний прохід 55 сантиметрів.
  3. Дивіться на інтер’єр. Дизайн кімнати дозволить Вам швидко відкинути варіанти, які не будуть пасувати до загальної “картинки”.  Ви завжди можете звернутися до нашої компанії, яка виготовляє ліжка на замовлення. Ми зможемо зробити спальне місце Вашої мрії!
  4. Не забувайте про електрику. Різноманітні вимикачі або розетки не повинні закриватися підголів’ям. У протилежному випадку, це буде викликати дискомфорт та роздратування через неправильне розташування ліжка.
  5. Пам’ятайте про висоту спального місця. При купівлі ложа треба розуміти, що на його каркасі повинен бути матрац. Зазвичай він помітно підвищує рівень посадки. 
  6. Звертайте увагу на простір під ліжком.  Якщо Ви хочете зекономити місце, то краще обирати ліжко з шухлядами для зберігання.

Ці поради врятують Вас від помилкової покупки та точно допоможуть обрати чудесне ліжко, яке подарує Вам гарні сни та комфортне життя.

 

Що краще готові або зроблені на замовлення ліжка?

У кожного виду меблів є свої позитивні та негативні сторони. Вам треба враховувати власні матеріальні можливості та бажання при виборі ліжка.

Готові ліжка користуються популярністю серед покупців через:

  1. Доступність. Майже в кожному місті є магазин з готовим гарнітуром;
  2. Швидкість. Меблі доставляють одразу.
  3. Наочність. Ви бачите готове ліжко, яке вже можна використовувати.

Проте Вам буде складніше знайти відповідну модель для інтер’єру кімнати, а також Ви не будете стовідсотково впевнені в надійності кріплень та матеріалів.

Якщо Ви хочете придбати справді якісний гарнітур, то обирайте ліжка на замовлення від «Mezzo-mebli». Такі спальні місця будуть найкращими варіантами. Адже вони мають унікальний дизайн та форму, які створюватимуться за Вашими побажаннями. Незважаючи на те, що виготовлення таких меблів займає якийсь час, Ви одразу побачите ліжко у вигляді комп’ютерної моделі.

Крім того, ми використовуємо зручні системи для зберігання у вигляді шухляд, кількість яких можна змінювати. Це дозволить зберегти вільне місце у кімнаті. А також Вам не треба буде перейматися через складову каркасу, адже ми використовуємо екологічно чистий та надійний ЛДСП.