Ідеї до нового року

З кожним днем ​​наближення новорічних свят перетворює дорослої людини в маленької дитини. Хочеться знову зібратися в колі рідних, проводити рік, що минає і голосно радіти бою курантів. Для повноцінного підтримання святкової атмосфери дуже важливо прикрасити свій будинок або квартиру. Настрій вмить стане святковим, особливо якщо прикраси зроблені своїми руками.

Святкове освітлення

У Новий рік величезну роль грають освітлювальні прилади. Яскраві вогники, що бігають по стінах, стелі, ялинці повинні дарувати тільки позитивний настрій, особливо якщо в сім’ї є маленькі діти. У багатьох гірляндах є спеціальний регулювальний блок, завдяки якому встановлюється швидкість перемикання вогників і їх потужність. Конструкція гірлянд пройшла безліч етапів змін і на сьогодні вироби виглядають інакше, ніж в минулому столітті. Зустрічаються моделі з гнучкою стрічкою, з неоновим шнурком на силіконовій основі, ну і традиційні гірлянди з тонкими проводами. Дуже важливо перед покупкою переконатися в безпеці гірлянди. Для цього необхідно перевірити цілісність проводу і якість працюючих лампочок. З будь-яким стилем оформлення гармонійно виглядатимуть свічки різних розмірів і форм.

Актуальні кольори

Для зустрічі Нового року сучасні астрологи, ґрунтуючи на даних східного календаря, підказують, які кольори актуальні для майбутнього свята. Причому не тільки для одягу, а й для дизайну святкового інтер’єру. Деякі люди дотримуються всіх астрологічним радам, прикрашаючи будинок, вибирають вечірній костюм згідно з підказками східного календаря. Для інших кольорове оформлення залежить від існуючого стилю інтер’єру. Новий рік — особливе свято, де прийнятні всі кольори веселки, але найбільш безпрограшний колірний варіант — поєднання червоного і білого. Досить незвично виглядає золоте обрамлення приміщень з присутністю світлих тонів. Для романтичного святкування найкраще звернути увагу на теплі кольори, наприклад, червоний і коричневий з розведенням зелені.

Прикраси-аксесуари

Для кожної дорослої людини спогади про новорічні свята несуть тільки позитивні емоції. Раніше не було такого великого розмаїття прикрас, велика частина іграшок створювалася своїми руками. У наш час прикрашати квартиру або будинок починають за тиждень до свята. Цього часу цілком достатньо, щоб перетворити звичайну атмосферу у свято.