Замовлення дизайну для меблів

«Mezzo-mebli» завжди готові Вам допомогти, створити ідеальний дизайнерський проект, який точно Вам сподобається. Це можливість втілити у життя свої бажання, отримати ті меблі для житла, про які Ви так довго мріяли.

Та й скільки б не було квадратних метрів, завжди існує відчуття, що їх не вистачає. Саме тому при дизайні меблів потрібно враховувати уважно кожен квадратний метр приміщення для того щоб використати його з розумом.

Дизайн за вашими відчуттями

Виробництво авторської, елітних меблів за індивідуальними проектами на замовлення у Львові: ексклюзивні дизайнерські рішення.

Для наших майстрів не існує нездійсненних завдань — ми реалізуємо проекти будь-якої складності і з однаковою ретельністю підходимо як до виробництва елітних гардеробних в строгому лаконічному стилі, так і до реалізації трудомістких робіт.

Галерея робіт

Поширені запитання

В першу чергу врахувуємо особливі побажання клієнта.  Та згідно них, створюємо простір за всіма правилами ергономіки. Основним завданням вважаємо знайти оптимальний баланс, щоб створити максимально функціональні меблі та зберегти простір, щоб користування ними приносило лише задоволення та комфорт.

  1. Робимо заміри приміщення.
  2. Створюємо проект майбутніх меблів враховуючи Ваші побажання, узгоджуємо деталі.
  3. Після затвердження проекту підписуємо угоду.
  4. Доставляємо меблі.
  1. Використовуємо лише якісні матеріали.
  2. Створюємо вироби за сучасними технологіями.
  3. Надаємо гарантію.

Ми не тільки доставляємо, а й встановлюємо меблі.