Гардероби на замовлення у Львові

Ми з глибокою відповідальністю ставимося до власної справи і пропонуємо вам те, що перевірено досвідом тисяч наших клієнтів. Завдяки високій автоматизації виробництва і міжнародного стандарту наша продукція зберігає баланс між високою якістю і низькою вартістю

У своїй щоденній роботі дотримуємося поєднання стратегій «продуктового лідерства» і «сервісної стратегії» розвитку, відповідно до яких в центрі уваги знаходяться високоякісний товар і інтереси клієнта. Наше завдання — це максимальне задоволення потреб кожного клієнта в якісних меблів для кухні.

Висока якість та відмінний сервіс

Виробництво авторської, елітних меблів за індивідуальними проектами на замовлення у Львові: ексклюзивні дизайнерські рішення.

Елітні гардеробні на замовлення у Львові. Для наших майстрів не існує нездійсненних завдань — ми реалізуємо проекти будь-якої складності і з однаковою ретельністю підходимо як до виробництва елітних гардеробних в строгому лаконічному стилі, так і до реалізації трудомістких робіт.

Галерея робіт

Поширені запитання

В першу чергу врахувуємо особливі побажання клієнта.  Та згідно них, створюємо простір за всіма правилами ергономіки. Основним завданням вважаємо знайти оптимальний баланс, щоб створити максимально функціональні меблі та зберегти простір, щоб користування ними приносило лише задоволення та комфорт.

  1. Робимо заміри приміщення.
  2. Створюємо проект майбутніх меблів враховуючи Ваші побажання, узгоджуємо деталі.
  3. Після затвердження проекту підписуємо угоду.
  4. Виготовляємо меблі.
  5. Встановлюємо новий гардероб.
  1. Використовуємо лише якісні матеріали.
  2. Створюємо вироби за сучасними технологіями.
  3. Надаємо гарантію.

Ми не тільки доставляємо, а й встановлюємо меблі.