Кухні на замовлення у Львові

А як Ви для себе уявляєте ідеальну кухню? Мабуть, це має бути затишне місце, де усе необхідне для приготування улюблених страв знаходиться під рукою, а також місце де рідні та близькі люди можуть зібратись за вечерею.

Меблі для кухні на замовлення у Львові від нашої студії завжди відповідають усім стандартам якості, зручні та стильні. Це меблі, які створюють затишок та відчуття комфорту і робить кухню чудовим місцем, куди хочеться приходити та проводити час.

Висока якість та відмінний сервіс

Виробництво авторської, елітних меблів за індивідуальними проектами на замовлення у Львові: ексклюзивні дизайнерські рішення.

Для наших майстрів не існує нездійсненних завдань — ми реалізуємо проекти будь-якої складності і з однаковою ретельністю підходимо як до виробництва елітних гардеробних в строгому лаконічному стилі, так і до реалізації трудомістких робіт.

Галерея робіт

Поширені запитання

В першу чергу врахувуємо особливі побажання клієнта.  Та згідно них, створюємо простір за всіма правилами ергономіки. Основним завданням вважаємо знайти оптимальний баланс, щоб створити максимально функціональні меблі та зберегти простір, щоб користування ними приносило лише задоволення та комфорт.

  1. Робимо заміри приміщення.
  2. Створюємо проект майбутніх меблів враховуючи Ваші побажання, узгоджуємо деталі.
  3. Після затвердження проекту підписуємо угоду.
  4. Виготовляємо меблі.
  5. Встановлюємо нову кухню.
  1. Використовуємо лише якісні матеріали.
  2. Створюємо вироби за сучасними технологіями.
  3. Надаємо гарантію.

Ми не тільки доставляємо, а й встановлюємо меблі.