Корпусні меблі на замовлення у Львові

Хочете унікальне планування меблів для власної оселі, але не знаєте як це зробити? Навіщо власноруч оцінювати кожен сантиметр житла лінійкою, коли можна доручити цю справу професіоналам? Експерти за Вас зроблять всю складну роботу, створять ідеальний проект меблів під Ваші потреби для того, щоб з розумом використовувати кожний квадратний сантиметр житла.

Завдання таких апартаментів, щоб можна було акуратно розкласти усі речі по шухлядам, при цьому зберігши максимально вільного простору. Більшість покупців намагаються приходити у магазини, де меблі створені не для них. І саме тому більшість завжди помиляється. Навіщо обирати інтер’єр не для свого житла?

Полички, які створені для тебе

Головна вигода від корпусних меблів на замовлення у Львові, те що до початку виробництва замовлення , Ви вже зможете оцінити, як саме будуть виглядати меблі. Завдяки цьому можна одразу щось змінити, корегувати для того, щоб бути впевненими, що отримаєте саме те, чого бажаєте.

Галерея робіт

Поширені запитання

В першу чергу врахувуємо особливі побажання клієнта.  Та згідно них, створюємо простір за всіма правилами ергономіки. Основним завданням вважаємо знайти оптимальний баланс, щоб створити максимально функціональні меблі та зберегти простір, щоб користування ними приносило лише задоволення та комфорт.

  1. Робимо заміри приміщення.
  2. Створюємо проект майбутніх меблів враховуючи Ваші побажання, узгоджуємо деталі.
  3. Після затвердження проекту підписуємо угоду.
  4. Доставляємо меблі.
  1. Використовуємо лише якісні матеріали.
  2. Створюємо вироби за сучасними технологіями.
  3. Надаємо гарантію.

Ми не тільки доставляємо, а й встановлюємо меблі.