Шафи купе на замовлення у Львові

А для чого Ви використовуєте шафу? Зазвичай для людей це не просто предмет інтер’єру, а гарантія чистоти та порядку в кімнаті. Оскільки, як правило, саме в шафі опиняється усе зайве, але ж окрім цього там треба зручно зберігати одяг на наступні сезони.

Саме тому до шафи власником встановлені суттєві вимоги: вони мають максимально ефективно використовуватися та приносити якомога більшу користь. Наші шафи під замовлення у Львові це якісні меблі, які служитимуть багато років і надійно будуть зберігати Ваші секрети

Як обрати якісну шафу?

Експерти радять при виборі шафи враховувати, для чого їх будуть використовувати. Якщо будуть зберігати різний дріб’язок або білизну, тоді використовують шухляди та компактні полички. Коли потрібно зберігати верхній одяг з вішалками, то необхідно врахувати його довжину  , щоб оптимально використовувати простір у шафі та залишалось місце під одяг на поличках.

Галерея робіт

Поширені запитання

В першу чергу врахувуємо особливі побажання клієнта.  Та згідно них, створюємо простір за всіма правилами ергономіки. Основним завданням вважаємо знайти оптимальний баланс, щоб створити максимально функціональні меблі та зберегти простір, щоб користування ними приносило лише задоволення та комфорт.

  1. Робимо заміри приміщення.
  2. Створюємо проект майбутніх меблів враховуючи Ваші побажання, узгоджуємо деталі.
  3. Після затвердження проекту підписуємо угоду.
  4. Доставляємо меблі.
  5. Встановлюємо.
  1. Використовуємо лише якісні матеріали.
  2. Створюємо вироби за сучасними технологіями.
  3. Надаємо гарантію.

Ми не тільки доставляємо, а й встановлюємо меблі.