Тренди 2021

Осінь — час для прогнозів на наступний рік. І хоча в наш невизначений час складно щось прогнозувати наперед, все ж деякі потенційні колористичні тренди вже намічені. Ось деякі з них

№1: ПРИРОДНІ  відтінки

М’які природні та землисті кольори, популярні в цьому році, нікуди не дінуться. Піщано-бежеві, сірі, коричневі та жовті відтінки різної насиченості будуть і в наступному році переважати в наших інтер’єрах, вважають експерти по колористиці. Така палітра робить нас ближчими до природи та створює в будинку відчуття спокою і гармонії з навколишнім світом. Така палітра буде добре працювати в якості основного фону і її легко доповнити як іншими квітами, так і сусідніми відтінками тієї ж природної землистої гами.

№2: ЧЕРВОНО-КОРИЧНЕВІ ВІДТІНКИ

Одна з різновидів природної гами — теплі червоно-коричневі відтінки, які нагадають про  Іспанію, ручної кераміки та глиняних стін хатин. Вони наповнюють будинок теплом, додають в будь-який інтер’єр затишок і відмінно поєднуються з іншими відтінками природної гами, а також натуральним деревом.

№ 3: ПАСТЕЛЬНІ ВІДТІНКИ

Мода на життєрадісні пастельні тони продовжиться і в наступному році, вважають експерти. Зокрема, збережеться популярність свіжих, злегка приглушених м’ятно-зелених і світло-жовтих відтінків (які, до речі, відмінно працюють разом).


Їх продовжать використовувати в якості акцентних кольорів (але не в активному, а в більш приглушеному варіанті). Рідше, ніж раніше, можна буде зустріти ці відтінки в якості головного акценту — навпаки, вони будуть намагатися зайняти собою все більшу площу, створюючи в будинку позитивну атмосферу з нальотом художності і яскраво вираженим індивідуальним характером.

№ 4: МОДНІ АКЦЕНТИ

Мода і дизайн інтер’єрів крокують пліч-о-пліч, надаючи один на одного постійний вплив. У наш час все більше і більше людей наважуються додавати яскраві деталі як у свій гардероб, так і до своїх домівок. Популярними акцентними квітами для інтер’єру є жовтий і лавандовий.
Жовті акценти можуть бути різними — як соковитими і яскравими, так і більш приглушеними. Обидва варіант відмінно поєднуються з  природною палітрою і пастельними фарбами. Для більш виразного ефекту можна використовувати жовті та лавандові акценти разом з більш яскравими, насиченими кольорами, як це роблять модні дизайнери в фешн-колекціях.

№ 5: БЛАКИТНІ ВІДТІНКИ

Блакитні тони — це вічна класика — прохолодна, незворушна і спокійна, — мода на яку переходить з року в рік. У наступні сезони в будинках будуть частіше зустрічатися приглушені відтінки синьо-блакитної гами, які можуть йти як в зелену, так і в сіру палітру.
Як і червоно-коричневі тони, блакитний відмінно поєднується з природною гамою, надаючи їй легкість і прохолоду. Така колірна палітра нагадує про північну природу, холодне зимове небо і море скандинавських країн.