Тренди кухонь 2020-2021

Для того , щоб кухня ще тривалий час виглядала стильно та актуально, потрібно врахувати нові тенденції в дизайні кухонь.

Натуральність . До нас повертається мармур та інші види кам’яних стільниць. Також в нових колекціях виробників копакт плит та стільниць багато варіантів зі структурою натурального каменю.
Також , як завжди , актуальні стільниці під дерево

Мінімалізм. Мінімалізм вийшов за рамки інтер’єрного стилю і став способом життя для мешканців міста. Відмова від всього зайвого на користь максимальної функціональності

 

Матова структура

 

Гарнітур в лінію і кухонний острів
Лінійний гарнітур замість Г-образного – це, знову ж таки, данина мінімалізму. Найактуальніше розташування меблів – острів і шафи, збудовані в рівну лінію по стіні, куди вбудована техніка.

 

Тонкі стільниці
Ми вибираємо товсті стільниці, підсвідомо вважаючи їх більш міцними. Але, якщо слідувати здоровому глузду, можна цілком безболісно відмовитися від класичної стільниці на користь більш тонкої – досить вибрати правильний матеріал. Дуже міцні моделі виготовляються з граніту або керамо граніту та , найчастіше, використовуються компакт-плити

Максимально прості фасади
Сучасні ідеї дизайну кухні в 2020 році мають на увазі відмову від верхніх шаф і ручок. Значна кількість кухонного начиння втратило актуальність і її більше не потрібно зберігати вдома.Можна замінити шафки на відкриту полицю для декоративного посуду або зовсім залишити простір порожнім. Ручки для шафок теж втратили актуальність. Вони поступилися місцем прихованої системі відкривання дверей після натискання. Так фасади виглядають більш цільними, ручки не збирають на себе бруд і не залучають зайвої уваги.

Кухні до стелі

 

Кухня без верху

Акцент не на фасади.
Все частіше дизайнери використовують прийом акценту на кухонний фартух або стільницю

 

Тенденції в дизанйні змінюються регулярно. Але незмінними залишаються – функціональність та зручність кухні. Таку кухню Вам допомужуть створити фахівці MEZZO mebli .